500-202-202 biuro@restful.pl

Obsługa najmu krótkoterminowego

Dla właścicieli

Jeśli posiadasz apartament inwestycyjny ale:

Często stoi pusty?

Nie masz doświadczenia w branży hotelarskiej?

Brakuje Ci czasu na obsługę Gości?

Mieszkasz daleko lub często wyjeżdżasz?

Oto rozwiązanie dla Ciebie…

Nasza firma od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą i zarządzaniem wynajmu apartamentów i obiektów hotelowych. Nasze usługi obejmują:

  • Działania marketingowe mające na celu zapewnić jak największe obłożenie apartamentu w optymalnej cenie
  • Obsługę płatności
  • Przygotowanie apartamentu do wynajmu oraz dbanie o jego właściwy stan techniczny
  • Obsługę rezerwacji na naszej stronie www oraz OTA
  • Całodobową recepcję
  • Kompleksowe sprzątanie po wizycie gości

Posiadamy własną pralnię przemysłową, konserwatorów, doświadczoną kadrę zarządzającą, recepcyjną i sprzątającą. Wszystko po to, aby zarówno Państwo jako właściciele lokali, jak i Goście odwiedzający Wasze apartamenty byli w pełni usatysfakcjonowani z naszej obsługi.

Właściciele:

3

Mogą spodziewać się nawet o 50% większych obrotów w porównaniu z najmem długoterminowym

3

Są zwolnieni z pozyskiwania gości dla swoich apartamentów oraz bieżącej ich obsługi 

3

W każdej chwili mogą zarezerwować swój apartament na swoje potrzeby

Zostań naszym klientem

Naszym Klientem może zostać każdy Właściciel w pełni wyposażonego apartamentu, położonego we Wrocławiu, Opolu lub w dowolnym mieście w Polsce, przeznaczonego do krótko i średnioterminowego najmu.

Proponujemy trzy modele współpracy

1. Zarządzanie apartamentami na stałej stawce czynszowej. Świadczymy pełen zakres usług, w tym m.in. przygotowanie apartamentu pod wynajem, sprzedaż, rozliczenia, całodobową recepcję, sprzątanie i konserwację apartamentu. Umowa czynszowa oparta jest tutaj o stałą, ustaloną przez obie strony stawkę czynszu.

2. Zarządzanie apartamentami z ryzykiem inwestorskim. Świadczymy pełen zakres usług, w tym m.in. opracowanie strategii cenowej, przygotowanie apartamentu pod wynajem, sprzedaż, rozliczenia, całodobową recepcję, sprzątanie i konserwację apartamentu.  Właściciel apartamentu ma wpływ na dynamiczną sprzedaż. Czynnie może uczestniczyć w ustalaniu strategii marketingowej mogąc przez to zwiększać zyski z wynajmu.

3. Zarządzanie sprzedażą pokoi hotelowych, hostelowych i apartamentów (revenue managment). W tym wariancie proponujemy opracowanie strategii cenowej, wdrożenie do internetowego systemu sprzedaży, współpracę z kanałami OTA (booking itp.) oraz maksymalizację cen i obłożenia.

Nasze honorarium

1. Dla pierwszego modelu współpracy proponujemy właścicielom apartamentów z Wrocławia i Opola stałą, ustaloną w umowie stawkę czynszu – zajmujemy się wszystkim, pokrywamy wszelkie koszty.

2. Dla drugiego modelu współpracy proponujemy właścicielom z Wrocławia i Opola 50% prowizji od miesięcznej wartości sprzedaży apartamentu  – zajmujemy się wszystkim, pokrywamy wszelkie koszty.

3. Dla trzeciego modelu współpracy proponujemy właścicielom obiektów w całej Polsce naszą prowizję 8% –  zarządzane przez nas apartamenty notują obłożenie między 92 a 95%!

RESTFUL zarządzanie najmem krótkoterminowym – korzyści ze współpracy

Zarządzanie najmem krótkoterminowym to zajęcie wymagające odpowiednich zasobów, doświadczenia, a przede wszystkim czasu. Część właścicieli mieszkań i apartamentów nie wykorzystuje ich pełnego potencjału z uwagi na brak wiedzy dotyczącej pozyskiwania Klientów czy niewystarczające działania marketingowe. Dlatego też coraz popularniejszą usługą na rynku nieruchomości jest obsługa najmu krótkoterminowego przez wyspecjalizowane przedsiębiorstwa jak nasze. Współpraca z doświadczoną firmą, dla której obsługa apartamentów jest domeną działalności pozwala optymalizować obłożenie apartamentu i zwiększać stopę zwrotu z inwestycji.

 

Apartamenty zarządzane przez firmę Restful Stays sp.z o.o. notują obłożenie średnioroczne 95% !!!   

Restful Stays Sp. z o.o.

Adres:

ul. Sołtysowicka 15 b, 51-168 Wrocław

e-mail:

biuro@restful.pl

Rezerwacja noclegów / Recepcja:   577-303-677
Współpraca z inwestorami:   500-202-202
Wynajem mieszkań na abonament:   883-102-803

Napisz do nas

rezerwacja